FENOMÉN 2022. Technologie posunuly konferenci do dalšího levelu

Třetí ročník je za námi. Jaký byl? Plný napětí. Očekávání, jaké to bude, až to bude. A také dalším potvrzením toho, že Baťovo město si FENOMÉN zaslouží. Pochybujete? Osm důvodů, které vás o opaku snadno přesvědčí.

 

  1. Osobnosti, které táhnou. Armádní generál Petr Pavel, manažerka Milena Jabůrková i makroekonom David Navrátil patří mezi kapacity ve svém oboru. Hlavním tahákem většiny konferencí jsou řečníci a nejinak tomu bylo i v případě Fenoménu. Účastníci konference zaplnili Business stage do posledního místa. A rozhodně nelitovali.
  1. Aktuální a nadčasová témata. Konflikt na Ukrajině rezonuje ve společnosti, ale zdaleka nebyl jediným, který se rozhodli manažeři podrobit důkladnému rozboru. Digitalizace a automatizace prudce zasáhla oblast výroby i lidských zdrojů. Dotkla se každodenního života celé řady firem. O zkušenosti s ní se podělily dvě desítky těch, kteří se právem označují za průkopníky.
  1. Flexibilita na dotyk. Ukázalo se, že být současně na čtyřech stagích není nemožné. Žádný z byznysmenů nepřišel o jedinou z bezmála třicítky přednášek, které v den konference v prostorách zlínské univerzity zazněly. Zatímco na místě dali přednost Business, HR, Digi nebo Industry stage, zpětně si mohou dohledat příspěvky všech zkušených lídrů – díky online přenosu a speciálnímu přístupu v rámci zakoupené vstupenky.
  1. Za hranicí veškerých možností. Virtuální realita, umělá inteligence a chytré softwary se stávají nezbytným pojítkem s budoucností. Praktické vychytávky ve smart zóně v některých případech předčily očekávání. O nedozírných možnostech samoplánování, automatizace i 3D tisku betonu přesvědčila veřejnost desítka atraktivních partnerů.
  1. Networking jako hlavní cíl. Čtyři manažeři z jedné firmy? Skvělý teambuilding. Diskuse s lídry z oboru, s konkurencí? Nové zkušenosti a řada příležitostí pro další kontrakty. I v tomto ohledu FENOMÉN splnil svůj úkol na jedničku. Nejnovější vychytávkou byla mobilní aplikace Maya, která umožnila okamžité spojení se všemi, kteří si akci roku nenechali ujít.
  1. Diskuse nad plnými stoly. Pestrý a plný zajímavostí byl také konferenční raut. Na své si přišli sladkomilci i labužníci, milovníci slaných pochoutek i kvalitních českých surovin. Teplé jídlo po celý den doplnila povzbuzující čerstvě pražená káva. Co víc si přát?
  1. I bílé límečky se umí bavit. Casino, barmanská show, živá hudba i tombola toho byly zářným příkladem. Největší euforie zavládla na place poté, co se osm známých domluvilo, že pro jednu z účastnic společně vyhrají monitor. Drobné prezenty potěšily celou řadu návštěvníků.
  1. Barevný výzkum od profesionálů. Skutečnost, jak si na tom stojíme, nenechala nikoho na pochybách. O zpětnou vazbu z konferernce se postarala společnost Engage hill. Výsledek? Dotazník vycházející z typologie barev posunul zlínskou konferenci k nadprůměrným. To vše na základě algoritmů, které využívají přední medicínské společnosti nebo například sportovní klub AC Milán.

 

„Konference FENOMÉN přinesla další nové podněty pro návštěvníky i organizátory. Už nyní máme tipy na atraktivní speakery a témata se zajímavými technologiemi. Čtvrtý ročník akce se uskuteční 23. března 2023. Těšíme se na vás,“ dodala jednatelka pořádající společnosti CE-PA Vlaďka Snášel Lukašíková.

Sdílejte článek:

Vstupenky

Využijte výhodnější cenu vstupenek
pouze do 31. 12. 2023

Výhodné vstupenky

Newsletter
plný inspirace

Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...

Odebírat newsletter

Partneři konference

Přehled partnerů pro rok 2024
postupně aktualizujeme.

Hlavní partner

FLECTO

Mediální partneři

Podporovatelé

Zlínský kraj
Město Zlín

Organizátor konference

CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

Chcete být také součástí jedinečné konference?
Ozvěte se nám:

Chci být partnerem konference
Konference Fenomén - lgoo white

5. ročník byznysové konference, tentokrát o rovnováze mezi lidským potenciálem a technologiemi budoucnosti

14. 3. 2024 - Zlín, FHS UTB

KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

Vlaďka Snášel Lukašíková
+420 604 750 601

KONTAKT PRO PARTNERY

Tomáš Klein
+420 602 566 225

ORGANIZÁTOR KONFERENCE

CE-PA spol. s.r.o.
vzdělávání a rozvoj firem

Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

Cookies a osobní údaje | Obchodní podmínky

symbiosa.studio
Loga - platební brána
Spirála rozvoje a design úspěchu - patička