Fenomén 2023 namíchá zatraceně hustý long drink českého byznysu

Zlín se znovu stane Mekkou byznysu. Atmosféru baťovského genius loci přijedou nasát miliardář Martin Vohánka, finančník Pavel Řehák i expert na vzdělávání Bob Kartous. Připojí se ke třicítce osobností, které jedou na vlně digitální transformace. Své know how poodhalí 23. 3. 2023 na Fenoménu.

Konference, která propojuje management s výrobou, lidskými zdroji i marketingem. Už čtvrtým rokem se jí to prokazatelně daří. Řečníci od Aše až po Zlín představí i tentokrát na Fenoménu postupy implementovatelné napříč obory. Zazní příběhy, které inspirují a motivují. Příběhy firem, které se rozhodly naplno využít možností digitálního světa. Dozvíme se, kde a jak najít prostor pro zlepšení core business ve firmě skrze práci s lidmi. A poznáme data v souvislostech. Napovíme, jak je přetavit v informace, které jsou klíčové pro rozhodovací proces.

Spirála rozvoje & Design úspěchu

Motto, jenž organizátoři zvolili pro letošní rok, symbolizuje udržitelný růst. Recept na to, jak využít vnitřní i vnější zdroje a dát jim novou dynamiku díky digitálním možnostem a inovativnímu využití.

Hovořit o nich bude aktuálně 48. nejbohatší Čech Martin Vohánka. Filantrop, jehož příběh začíná tím, jak se prodejce pojistek z Mostu dostal až na londýnskou burzu. Digitalizace je podle něj jednou z cest, jak snížit spotřebu zdrojů a výrazně tak přispět k udržitelné ekonomice.

Co stojí za úspěchem bystřického TONu, jehož legendární „čtrnáctky“ znají ve více než 70 zemích světa? Prozradí Milan Dostalík. Většinový majitel a ředitel nejstarší továrny na ohýbaný nábytek na světě nás virtuálně vezme do míst, kde rozumí dřevu už celé generace mistrů. Pro firmu, kde roční tržby dosahují přes tři čtvrtě miliardy korun, pracuje 25 let.

Jméno Pavla Řeháka obletělo zemi poté, co díky svým matematickým modelům zachránil podle mnohých Česko před první vlnou koronaviru. Pojišťovací expert. Hlava skupiny Direct family, která má měnit svět k lepšímu. Manažer, jenž problémy vnímá jako příležitost. A poradí, jak na to.

Inovace je hlavní mantrou Bohumila Kartouse. Publicisty, vysokoškolského pedagoga a experta na vzdělávání, jehož činnost má přímý propis do byznysu. Ví, jak odhalit fake news a co je pro český vzdělávací systém naprosto zásadní.

HR manažerka Iveco Czech republik Iva Bursová, šéf startupu Feedyou Vojtěch Dlouhý, autorka psychoporadny online Simona Zábržová a zakladatel HR-tech společnosti Talent´em Michal Vydržel. Namátkou další jména, jež mají v březnové kolonce v diáři termín Fenomén.

„Zajímají nás osobnosti, které mají nejen úspěšný byznys, ale také společenský přesah a aktivně se zapojují do řešení ekonomických či společenských témat a problémů. Návštěvníkům konference nabídnou maximum praxe a konkrétních příkladů,“ říká autorka myšlenky a organizátorka akce Vlaďka Snášel Lukašíková.

Zmínila, že jedním z partnerů konference jsou signatáři Druhé ekonomické transformace Česka.

Mezi oslovenými speakery je tedy také šéf České spořitelny Tomáš Salomon nebo TOP manažerka Zuzana Ceralová Petrofová, která stojí v čele předního výrobce klavíru, společnosti Petrof.

Konference Fenomén

Je jediná svého druhu v ČR. Koná se v samotném srdci Zlína, v prostorách Fakulty humanitních studií Univerzity T. Bati, jejíž autorkou je světoznámá architektka Eva Jiřičná. Po celý den nabízí program současně na 4 stagích (Business, HR, Digi, Industry), Smart zónu i networkingový program. K dispozici je offline i online. Konference je určena pro majitele firem, manažery, výrobní inženýry, pracovníky IT, specialisty HR i freelance konzultanty. Každoročně hostí 350+ účastníků napříč odvětvími z celé ČR i ze Slovenska. Více na www.konferencefenomen.cz.

Organizátorem Fenoménu je zlínská vzdělávací agentura CE-PA. Hlavním partnerem akce marketingová skupina Digital First Marketing Group a zlatým partnerem společnost Direct Family. Hlavním mediálním partnerem konference je magazín Finmag.

Dalšími mediálními partnery akce jsou Byzmag, EduCity, Edumenu, Firemní vzdělávání, Focuson.cz, HR News, LSC Group, Magazín Patriot, OneIndustry,  POSITIV Buiness & Style, Reportáže z průmyslu, Shopsys, StartUpJobs, StreamTech.TV, Strojírenství.cz, Svaz personalistů ČR, T+T Technika a trh, TVS a Zlínský podcast.

Sdílejte článek:

Vstupenky

Registrujte se včas na konferenci Fenomén! Využijte výhodné firemní balíčky nebo on-line vstup.

Vstupenky a registrace

Nechejte se inspirovat!

Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...
Odebírejte náš newsletter a o všem budete vědět jako první.

Odebírat newsletter

Partneři konference
2023

Generální partner

RSBC

Hlavní partner

DFMG

Platinový partner

Autocont

Zlatý partner

Direct family
Česká spořitelna

Stříbrný partner

FLECTO

Bronzový partner

TREXIMA
Edenred
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Smart partneři

Logio
Softli
Freelo
Okin
Amtech robotics

Podporovatelé

Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje
2. ekonomická transformace
Grafton recruitment
Hofmann personal
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje
ReloCzech
scaut
Pošta bez hranic
Dramox

Hlavní mediální partner

Finmag

Mediální partneři

Organizátor konference

CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

Chcete být také součástí jedinečné konference Fenomén?

Chci být partnerem konference
Konference Fenomén - lgoo white

5. ročník konference
o transformaci tradičního byznysu na byznys digitálního věku

14. 3. 2024 - Zlín, FHS UTB

KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

Vlaďka Snášel Lukašíková
+420 604 750 601

KONTAKT PRO PARTNERY

Tomáš Klein
+420 602 566 225

ORGANIZÁTOR KONFERENCE

CE-PA spol. s.r.o.
vzdělávání a rozvoj firem

Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

Osobní údaje a zásady cookies

symbiosa.studio
Spirála rozvoje a design úspěchu - patička