FENOMÉN daruje 1000 online vstupů studentům UTB

Hlad po kreativcích roste. Firmy se netají tím, že mladé mozky jsou přesně tím, co může přinést české ekonomice změnu k lepšímu. FENOMÉN dává šanci generaci, které digitální technologie říkají pane. Univerzitě Tomáše Bati (UTB), která je zlatým partnerem konference, nabídne 1000 online vstupů zdarma.

Jak efektivně propojit vzdělávání s praxí? Pozvat studenty přímo na místo dění. Manažerská konference FENOMÉN je pro vysokoškoláky jedinečnou příležitostí, jak se setkat s lídry byznysu v prostředí, které důvěrně znají.

„Univerzita je hlavním a největším nositelem vzdělávání v regionu a my jsem velmi hrdí, že se rozhodla stát partnerem konference. V poslední době se ve firmách setkáváme s problémem věkové diverzity, kdy si mladí s více zkušenými příliš nerozumí. Je důležité tyto bariéry překonávat a vytvářet podmínky pro spolupráci a diskusi,“ říká jednatelka vzdělávací agentury CE-PA Vlaďka Snášel Lukašíková.

Synergie, kdy se setkává silná byznysová zkušenost s kreativitou mládí, je podle ní přesně to, co naše společnost mířící k druhé ekonomické transformaci potřebuje.

FENOMÉN se koná v prostorách Fakulty humanitních studií ve Štefánikově ulici ve Zlíně letos potřetí. Dne 24. března přivítá armádního generála Petra Pavla, uznávaného českého ekonoma Davida Navrátila, úspěšné podnikatele Filipa Fingla, Tomáše Vránka, Petru Plemlovou a řadu dalších. Studentům umožní nahlédnout pod pokličku témat, která aktuálně rezonují českou společností.

 „Téma Průmyslu 4.0 a digitální transformace rezonuje nejen firemním sektorem, ale také celým vzdělávacím systémem. Stalo se nedílnou součásti našich vzdělávacích programů. Vítáme možnost přiblížit našim studentům i akademickým pracovníkům erudovaný pohled a zkušenosti odborníků z firemní praxe,“ uvádí rektor UTB Vladimír Sedlařík.

Studenti i pedagogové Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně dostanou příležitost zúčastnit se online všech přednášek, které zazní současně na čtyřech stage (Business, HR, Digi, Industry). Zájemci získají speciální kód jednotný pro všechny z UTB a přihlašovat se mohou přímo na stránkách akce www.fenomen40.cz. Vedení univerzity se zúčastní byznys konference osobně. Stejně tak diskuse s nejvýznamnějšími podnikateli regionu v Baťově vile, která bude FENOMÉNu předcházet.

Vzdělání je ta nejsilnější zbraň, kterou lze změnit svět, zní motto týmu společnosti CE-PA, která konferenci organizuje. Generálním partnerem akce je zlínská plastikářská společnost SPUR. Hlavním partnerem FENOMÉNu je společnost Autocont a zlatými partnery jsou UTB a Česká spořitelna.

Garanty a patrony jednotlivých stage jsou Digital First Marketing Group, společnost Flecto, Svaz průmyslu a dopravy ČR, Krajská hospodářská komora Zlínského kraje a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Podporovateli akce jsou Plastikářský klastr, Moravský letecký klastr, Grafton recruitment, Okresní hospodářská komora Olomouc. Mediálními partnery akce jsou Český rozhlas Zlín, Magazín Patriot, Televize TVS, KomoraPlus, T+T Technika a trh, StreamTech.TV,  POSITIV Buiness & Style, Reportáže z průmyslu, Byzmag, Evolve, OneIndustry, Edumenu, Strojírenství.cz. Focuson.cz, Firemní vzdělávání, SoftLi, LSC Group.

Sdílejte článek:

Newsletter plný inspirace

Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...

Odebírat newsletter

Partneři konference

Děkujeme partnerům ročníku 2024

Generální partner

ARICOMA

Hlavní partner

DFMG

Zlatý partner

CSAS

Stříbrný partner

UTB

Bronzový partner

Continental
Trexima

SMART partneři

MUNIPOLIS
UPCZ
Fabis
UOL účetnictví
Tymbe
VOLTEON
Logio
QPAG

Patron Industry stage

Mediální partneři

Podporovatelé

Zlínský kraj
Město Zlín
RELOCZECH
Město Zlín
Grizly
TON
Postabezhranic
Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

Patron Business stage

Organizátor konference

CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

Chcete být také součástí jedinečné konference?
Ozvěte se nám:

Chci být partnerem konference
Konference Fenomén - lgoo white

6. ročník byznysové konference
Business | Innovation | HR | Industry

20. 3. 2025 - Zlín, FHS UTB

KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

Vlaďka Snášel Lukašíková
+420 604 750 601

KONTAKT PRO PARTNERY

Tomáš Klein
+420 602 566 225

ORGANIZÁTOR KONFERENCE

CE-PA spol. s.r.o.
vzdělávání a rozvoj firem

Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

Cookies a osobní údaje | Obchodní podmínky

symbiosa.studio
Loga - platební brána
Spirála rozvoje a design úspěchu - patička