Fenomenální workshopy ožívají. Víme, jak ušetřit a být vyzenovaní

Jak dělat dobrý byznys, když ceny energií neustále haprují? Praktické příklady, které lze implementovat ve vaší firmě, mohou být skvělým vodítkem. Přijďte si je poslechnout na Fenomén. Workshopy se opět vracejí na scénu a uchopí témata, která rezonují. Už 14. března ve Zlíně.

Interaktivní workshopy vás vtáhnou do konkrétních úkolů a situací, které ve firmách řešíte. Řekneme si, jak snižovat energetické náklady nebo nalézt vnitřní rovnováhu. Praktické dovednosti můžete okamžitě použít ve svém podnikání. Víme, že zpětná vazba i networking jsou klíčové,“ říká garant Workshop zóny a jeden z organizátorů konference Fenomén Tomáš Klein.

Cesta k úspěchu je workshop plný výzev. Jednu z nich můžete přijat s Oldřichem Vydrou a Davidem Hořavou ze společnosti Volteon, kteří napoví, jak čelit nestabilním cenám energií a zároveň splňovat rostoucí environmentální požadavky trhu – tedy úspěšně implementovat ESG.

Na Fenoménu představí různé přístupy a řešení, které umožní být před konkurencí krok napřed. „Klíčovým prvkem semináře budou praktické příklady, na kterých ukážeme, jak strategie efektivně implementovat,“ zmiňují.

Hledáte víc, než jen běžné přednášky? Setkejte se s těmi, kteří řeší vaše problémy na denní bázi.

Přijďte se dozvědět pět nejčastějších problémů týkajících se digitálního wellbeingu ve firmách, kterých jste si pravděpodobně nevšimli. Jak je rozpoznat, co způsobují a jak je řešit odhalí psycholožka Markéta Homolková ze společnosti Replug me. „Za několik let svého fungování jsme už pracovali s více než padesátkou firem. Víme, co zaměstnavatelé nejčastěji ohledně digitálního wellbeingu řeší, ale také, co jim pomáhá,“ uvádí.

Tématům emocí, strachu, ale zejména psychické odolnosti a stabilitě se věnuje mentorka a koučka Tereza Robinson, která zve na svůj workshop Vnitřní rovnováha. Protože psychická pohoda každého z nás je klíčováe, a to nejen pro hladký chod firmy a vztahy na pracovišti, ale také pro naše soukromí. „Zastavte se a dopřejte si relaxaci, zážitek a seberozvoj v jednom. Čeká vás ochutnávka metod psychologického a art koučinku, ve kterých pečujeme ve firmách o zaměstnance,“ dodává zakladatelka organizace Srdcem Robinson.

Kombinace interaktivity, networkingu a praktických výstupů nabízí jedinečnou ochutnávku workshopů, kterou byste v den konání konference neměli vynechat. Vstup do všech místností je v rámci ceny vstupenky zdarma, registrovat se není potřeba. Z kapacitních důvodů platí pravidlo “Kdo dřív přijde,…”.

Pátý ročník konference Fenomén se koná 14. března 2024 na Fakultě humanitních studií ve Zlíně a nese podtitul Anatomie rovnováhy. Společně s třicítkou osobností se pokusíme najít rovnováhu mezi lidským potenciálem a technologiemi budoucnosti. Přednášky na čtyřech stagích (Business, HR, Innovation, Industry) doplní kromě workshopů také smart zóna a odpočinková chill out zóna.

Akci organizuje zlínská vzdělávací agentura CE-PA.

Sdílejte článek:

Newsletter plný inspirace

Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...

Odebírat newsletter

Partneři konference

Děkujeme partnerům ročníku 2024

Generální partner

ARICOMA

Hlavní partner

DFMG

Zlatý partner

CSAS

Stříbrný partner

UTB

Bronzový partner

Continental
Trexima

SMART partneři

MUNIPOLIS
UPCZ
Fabis
UOL účetnictví
Tymbe
VOLTEON
Logio
QPAG

Patron Industry stage

Mediální partneři

Podporovatelé

Zlínský kraj
Město Zlín
RELOCZECH
Město Zlín
Grizly
TON
Postabezhranic
Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

Patron Business stage

Organizátor konference

CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

Chcete být také součástí jedinečné konference?
Ozvěte se nám:

Chci být partnerem konference
Konference Fenomén - lgoo white

6. ročník byznysové konference
Business | Innovation | HR | Industry

20. 3. 2025 - Zlín, FHS UTB

KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

Vlaďka Snášel Lukašíková
+420 604 750 601

KONTAKT PRO PARTNERY

Tomáš Klein
+420 602 566 225

ORGANIZÁTOR KONFERENCE

CE-PA spol. s.r.o.
vzdělávání a rozvoj firem

Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

Cookies a osobní údaje | Obchodní podmínky

symbiosa.studio
Loga - platební brána
Spirála rozvoje a design úspěchu - patička