Každý z nich je něčím unikátní. Podporovatelé FENOMÉNu, seznamte se

Jsou chutní. Světoví. Levní a spořiví. Jejich společným jmenovatelem je FENOMÉN. V čem jsou podporovatelé největší byznys konference ve Zlíně tak výjimeční?  Vědí o nich i za hranicemi regionu. O jejich úspěchu hovoří čísla. Třetí ročník akce se bez nich jednoduše neobejde.

 

  • Dealkoholické víno, víno v plechovce, ale také oranžové víno, které se skvěle hodí k asijským pokrmům. Rodinné vinařství VÍNO HRUŠKA ohromí vaše chuťové pohárky na maximum. Obhospodařuje 80 hektarů vinic. Nápoje ze samotného srdce Bílých Karpat seženete v padesáti prodejnách v celé ČR. Chcete víc? Zajeďte si do Blatničky na kurz.
  • Ze Zlína do světa levně a rychle. Internetové nákupy lámou rekordy. Sháníte spolehlivého dopravce? Pošta bez hranic ví, jak doručit zboží do zahraničí už za 68 korun. Na trhu je celých 12 let. A jen za poslední rok dopravila 3,5 milionu zásilek do více než 27 zemí Evropy. Pod kontrolou může mít také váš e-shop.
  • Hlad po zaměstnancích trápí řadu firem napříč regiony. Personální agentura Grafton recruitment má nábor v malíčku. Třicet let zkušeností, působnost v desíti zemích Evropy. Pomůže vám lidi najít, vybrat a dosadit na správnou pozici – do státních firem i do soukromého sektoru. Napříč republikou nabízí konkrétní pozice v rodném jazyce také uprchlíkům z Ukrajiny.
  • V jednotě je síla. A v tomto případě i úspora. Nedostatek kvalifikovaných lidí i chybějící zázemí pro výzkum vyřešili zpracovatelé plastů na Zlínsku po svém. Plastikářský klastr, v němž se už 16 let sdružují, umožňuje obor lépe propagovat – ve školách, v kraji, také na trhu. Společně nakupují plyn, elektřinu, služby, suroviny i materiál. Zapomenutá tradice ve Zlíně stále žije.
  • Přes 50 průmyslových společností a škol působí v Moravském leteckém klastru s centrem v Kunovicích. Spojují výzkum, vývoj i část výroby jednotlivých členů. Svět chtějí přesvědčit o tom, že se staly specialisty, kteří díky svým vývojovým týmům a unikátním řešením dosahují v leteckém sektoru vrcholu. Fungují už dvanáctým rokem.
  • Odkaz Tomáše Bati je ve Zlíně všudypřítomný. Toužíte jej poznat blíž? Nadace Tomáše Bati pravidelně organizuje celou řadu zajímavých přednášek, také akademii zaměřenou na toto téma. Radí, jak využít principy světoznámého podnikatele v současnosti. Loňskou novinkou jsou inspirativní podcasty. Za vidění stojí i Vila Tomáše Bati v samotném srdci Zlína.
  • Bezplatné vzdělávání není samozřejmostí. Být členem Okresní hospodářské komory Hodonín a Okresní hospodářské komory Olomouc se proto vyplatí. Měkké manažerské dovednosti, účetní, ekonomické i právní kurzy nebo obecné IT mohou získat zaměstnanci členských firem zcela zdarma. Pomáhají firmám rychle reagovat na aktuální změny v ekonomice i ve společnosti. Znáte lepšího partnera podnikatelů v regionu?
Sdílejte článek:

Vstupenky

Registrujte se včas na konferenci Fenomén! Využijte výhodné firemní balíčky nebo on-line vstup.

Vstupenky a registrace

Nechejte se inspirovat!

Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...
Odebírejte náš newsletter a o všem budete vědět jako první.

Odebírat newsletter

Partneři konference
2023

Generální partner

RSBC

Hlavní partner

DFMG

Platinový partner

Autocont

Zlatý partner

Direct family
Česká spořitelna

Stříbrný partner

FLECTO

Bronzový partner

TREXIMA
Edenred
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Smart partneři

Logio
Softli
Freelo
Okin
Amtech robotics

Podporovatelé

Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje
2. ekonomická transformace
Grafton recruitment
Hofmann personal
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje
ReloCzech
scaut
Pošta bez hranic
Dramox

Hlavní mediální partner

Finmag

Mediální partneři

Organizátor konference

CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

Chcete být také součástí jedinečné konference Fenomén?

Chci být partnerem konference
Konference Fenomén - lgoo white

5. ročník konference
o transformaci tradičního byznysu na byznys digitálního věku

14. 3. 2024 - Zlín, FHS UTB

KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

Vlaďka Snášel Lukašíková
+420 604 750 601

KONTAKT PRO PARTNERY

Tomáš Klein
+420 602 566 225

ORGANIZÁTOR KONFERENCE

CE-PA spol. s.r.o.
vzdělávání a rozvoj firem

Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

Osobní údaje a zásady cookies

symbiosa.studio
Spirála rozvoje a design úspěchu - patička