Pětistovku ze vstupenky na vážně nemocné děti. Fenomén podpoří Srdcem Robinson

Pětiletý Ondra žije s jednokomorovým srdcem. Má za sebou čtyři operace, ale nikdo neví, co bude dál. Mít vážně nemocné dítě změní priority ze dne na den, ví Tereza Robinson, která už druhým rokem pomáhá rodinám s podobným osudem žít naplno. Pětistovkou z každé prodané vstupenky podpoří neziskovku Srdcem Robinson i návštěvníci konference Fenomén.

Bývalá novinářka Tereza Robinson, jejímuž synovi diagnostikovali několik dní po porodu kombinovanou těžkou srdeční vadu, si prošla před několika lety krutým obdobím. „Bála jsem se, že zemře, že si ho domů nikdy nepřivezeme. Vím, jaké to je cítit strach, bolest, bezmoc i vyčerpání, jaké to je ptát se, proč zrovna my,“ říká máma tří dětí, která se snaží život užívat a vážit si každého dne. Nechce žít ve strachu z toho, co bude.

Nemoc si nevybírá, ale můžete si vybrat, jak se k ní postavíte. Původním povoláním zdravotní sestra se po narození syna rozhodla převrátit svůj život vzhůru nohama. Jako koučka dnes rodiče učí zacházet s vlastními emocemi. Připravuje je na náročný proces operací a dlouhých pobytů v nemocnicích. Zatěžkávací zkoušku, kterou si projde vztah s partnerem i se sourozenci. V neposlední řadě přináší úsměv na tváři malým bojovníkům a jejich rodinám.

„Srdcem Robinson je neziskovka, která pečuje o psychiku rodičů a zdravotníků, kteří se starají o vážně nemocné děti. Náš tým tvoří profesionální terapeuti, lékaři a zdravotníci, kteří poskytují individuální konzultace, workshopy i podpůrné skupiny po celé České republice,“ popisuje jeho zakladatelka.

Zlínský kraj je jedním z regionů, kde by mohla vzniknout pobočka této organizace. Podpořit se ji rozhodla i organizátorka konference Fenomén Vlaďka Snášel Lukašíková. „Líbí se mi, že svou pomoc zaměřuje neziskovka komplexně, čímž se ještě násobí. Tereza se osobně věnuje potřebným – jejich strachům, emocím i otázkám a její pracovitost a odhodlání jsou mi sympatické. Cítím, že je tato pomoc velmi konkrétní a potřebná,“ říká jednatelka vzdělávací agentury CE-PA. 

Byznys má mít přesah. Na konto neziskovky Srdcem Robinson tak finančně přispějí všichni, kteří si koupí lístek na 5. ročník konference Fenomén. Až do konce roku je k dostání za sníženou cenu. Účastníci akce pak budou moci podpořit organizaci i formou dobrovolného příspěvku, a to přímo v místě konání.

Přispět můžete i vy. Číslo účtu 9876987656/5500. Více na www.srdcemrobinson.cz.

Marie Urubková

Sdílejte článek:

Newsletter plný inspirace

Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...

Odebírat newsletter

Partneři konference

Děkujeme partnerům ročníku 2024

Generální partner

ARICOMA

Hlavní partner

DFMG

Zlatý partner

CSAS

Stříbrný partner

UTB

Bronzový partner

Continental
Trexima

SMART partneři

MUNIPOLIS
UPCZ
Fabis
UOL účetnictví
Tymbe
VOLTEON
Logio
QPAG

Patron Industry stage

Mediální partneři

Podporovatelé

Zlínský kraj
Město Zlín
RELOCZECH
Město Zlín
Grizly
TON
Postabezhranic
Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

Patron Business stage

Organizátor konference

CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

Chcete být také součástí jedinečné konference?
Ozvěte se nám:

Chci být partnerem konference
Konference Fenomén - lgoo white

6. ročník byznysové konference
Business | Innovation | HR | Industry

20. 3. 2025 - Zlín, FHS UTB

KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

Vlaďka Snášel Lukašíková
+420 604 750 601

KONTAKT PRO PARTNERY

Tomáš Klein
+420 602 566 225

ORGANIZÁTOR KONFERENCE

CE-PA spol. s.r.o.
vzdělávání a rozvoj firem

Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

Cookies a osobní údaje | Obchodní podmínky

symbiosa.studio
Loga - platební brána
Spirála rozvoje a design úspěchu - patička