Workshopy

Novinka pro rok 2024

Pojďte se s námi inspirovat a užijte si fenomenální workshopy přímo v den konání konference.
Vstup na všechny workshopy je zdarma pro účastníky konference.

Z kapacitních důvodů prosíme o přihlášení na workshop přes tlačítka a formulář níže.

Vyberte si:

Digitální wellbeing

8:00 – 8:40
místnost 303

Přijďte se dozvědět o 5 nejčastějších problémech týkajících se digitálního wellbeingu ve firmách, kterých jste si pravděpodobně nevšimli. Ukážeme vám, jak je rozpoznat, co způsobují a jak je řešit.  To vše podpořeno nejenom odbornými studiemi, ale i našimi zkušenostmi z více než 50 firem. 

Markéta Homolková

Vystudovala psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity, se zaměřením na psychologii práce, kde ji nyní také vyučuje. Dlouhodobě se věnuje firemnímu sektoru a tomu, jaký vliv na něj mají technologie. Lektorování se věnuje přes 9 let a v Replug me už 4 rokem vytváří a realizuje programy týkající se právě tématu Digitálního wellbeingu.

O společnosti Replug.me

Online svět je přitažlivý a návykový. Nezdravé využívání digitálních technologií dopadá na duševní i fyzické zdraví (psychické problémy, únava, potíže s pamětí a se spánkem, osamělost, zanedbávání zájmů, efektivitu aj.). Současně se tyto dopady projevují v celém pracovním procesu. Jedinci přitom nemají potřebné nástroje a kompetence, jak problém řešit.

Replug me je jedna z mála českých organizací, která se do hloubky zabývá tématem digitálního wellbeingu ve firmách. Za několik let svého fungování jsme už pracovali s více než 50 firmami. Máme tedy velké množství zkušeností a rozsáhlý dataset v rámci této problematiky a víme, co nejčastěji firmy ohledně digitálního wellbeingu řeší, ale také, co jim pomáhá. Naše zkušenosti máme podloženy odbornými studiemi a výzkumy a školení vedou psychologové, kteří se tématu dlouhodobě věnují. 

Vnitřní rovnováha

8:00 – 8:40
místnost 301

Psychická pohoda každého z nás je klíčová. Nejen pro hladký chod firmy a vztahy na pracovišti, ale také pro naše soukromí. Zastavte se a dopřejte si relaxaci, zážitek a seberozvoj v jednom. Čeká vás ochutnávka metod psychologického a art koučinku, ve kterých pečujeme ve firmách o zaměstnance.

Tereza Robinson

Zakladatelka a ředitelka organizace Srdcem Robinson. V roli koučky a mentorky se věnuje tématům emocí, strachu, ale zejména psychické odolnosti a stabilitě. Jejím hlavním zaměřením jsou rodiny s vážně nemocnými dětmi, zdravotní sestřičky, ale také workshopy ve firmách. Její vlastní zkušenost s nemocným synem jí je velkou inspirací a motivací pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba. Mimo organizaci se věnuje ženským tématům a mentálnímu koučinku sportovců. Svůj dar ptát se na ty správné otázky rozvíjela v roli novinářky v předních českých médiích přes 15 let. Na svém kontě má řadu koučovacích výcviků a vzdělání v oblasti krizové intervence. Další vzdělávání si doplňuje na Pražské vysoké škole psychosociálních studií.

O společnosti Srdcem Robinson

Nezisková organizace, která pečuje o psychickou stabilitu rodičů a zdravotníků, kteří se starají o vážně nemocné děti. Poskytuje odbornou pomoc v těžkých životních situacích. Tvoří ji tým profesionálních koučů a terapeutů, patří mezi ně lékaři i zdravotníci. Organizace nabízí individuální konzultace, workshopy i podpůrné skupiny.

SmartEnergy, řešení pro konkurenceschopnost a udržitelnost

10:50 – 11:30
místnost 301

Přijďte se dozvědět, jak čelit nestabilním cenám energií a zároveň splňovat rostoucí environmentální požadavky. Jde to – pomocí chytrých energetických úspor a řešení obnovitelné energie. Představíme vám různé přístupy a řešení, díky nimž získáte konkurenční výhodu. Klíčovým prvkem semináře budou praktické příklady, na kterých ukážeme, jak strategie efektivně implementovat i bez nutnosti investic do náročných technologií.

Oldřich Vydra

Lídr s vizí a důrazem na inovace, který má bohaté zkušenosti ve finančním a energo sektoru. Stál u zrodu první plně digitální banky, zřizoval novou internetovou platformu pro jednu z českých bank, kde založil a řídil kontaktní centrum s týmem 400 osob z různých oborů. Neustále hledá inovativní řešení a implementuje je do praxe.

David Hořava

Zkušený manažer, který vedl datový tým v nadnárodní digitální agentuře a podílel se na jejím interním vývoji. V partnerské společnosti HECON stojí za vývojem aplikace, která umí vypočítat, kolik energie by měl váš podnik spotřebovávat. Zná potřeby klienta – od vedení až po energetika – a ví, jak je naplnit, aby dávaly smysl jak po stránce ekonomické, tak po stránce udržitelnosti.

O společnosti Volteon

Návrh a realizace projektů chytré udržitelné energie od A do Z. Jejím posláním je pomáhat firemním klientům:

+ Snižovat energetické náklady prostřednictvím chytrých energetických řešení a systémů řízení energií.
+ Snižovat emise CO2 využitím zdrojů obnovitelné energie.
+ Zvyšovat konkurenceschopnost snižováním nákladů na energie a zlepšováním environmentálního profilu (silnější pozice vůči odběratelům a bankám pro získání výhodnějších podmínek).

LinkedIn 2024: Jak zapojit zaměstnance do komunikace firmy

10:50 – 11:30
místnost 303

Unikátní technologie a lidé, dva hlavní pilíře většiny firem. Co udělá vaší firmě lepší reklamu při náboru než skuteční, spokojení zaměstnanci? Jak je zapojit do komunikace a udělat z nich ambasadory? Základem je dobrá strategie. Velmi silným nástrojem pro employer branding se stal LinkedIn. V roce 2023 prošel zásadními změnami. Ukážeme si, jak ho efektivně využívat pro komunikaci ambasadorů, ale také celé firmy. Přijďte zjistit, jak získat algoritmus LinkedInu na svou stranu.

Michaela Čejková

Michaela vede contentový tým v digitální agentuře Digital First Marketing Group. Specializuje se na budování osobního brandu top managerů firem na síti LinkedIn. Vytváří strategie propojující firemní komunikaci s komunikací zaměstnanců. Spolu se svým týmem vytvořili projekty pro společnosti jako je Generali, DNS nebo Metrostav.

O DFMG

Jsme marketingová skupina, která v sobě spojuje zkušenosti a know-how digitálních komunikačních agentur a technologických firem. Díky přístupu Digital First® nacházíme nejlepší využití online a offline nástrojů tak, abychom vám přivedli relevantní zákazníky. Užitečnost nabízených řešení je pro nás na prvním místě, proto jsme ochotni se zaručit za výsledky naší spolupráce. Kreativita a inovace v naší práci hrají obrovskou roli, neméně důležité je ale pochopení byznysu našich klientů a reálný dopad spolupráce na jejich obchodní výsledky. Tímto cílem se řídíme při tvorbě strategií a obsahu, produkci, vývoji, nastavování výkonnostních kampaní a všech dalších činnostech.

Michaela Čejková

Jak si neodehnat mladou generaci aneb HR checklist

10:50 – 11:30
místnost 311

Mladí nemakaj, stát nám hází klacky pod nohy, to by se na to jeden…ale co když mladí jen nemakaj pro každého a se státem jde najít společnou řeč nebo dokonce i směr? Pojďte si s námi projít několik zásadních bodů v aktuálním tématům na HR trhu.

Michal Harásek a Tymbe

Spoluvybudoval v Česku největší a nejrychleji rostoucí brigádnickou platformu Tymbe, která automatizuje nábor, administraci i správu pracovníků. Má registrovaných 55 tisíc lidí a obrat za rok 2023 asi 130 milionů korun. Mezi její zákazníky patří Zásilkovna, DEK, Datart, Pilulka, H&M nebo Pandora. Celkem její služby využívá více než 180 firem.

Michal Harásek

Další workshopy postupně odhalíme.

Přihlášení na workshop

Máte zájem o některý z našich workshopů? Skvělé!
Vyplňte, prosím, tento registrační formulář.

Workshopy jsou určeny pouze pro účastníky konference.

  Formulář je chráněn službou reCAPTCHA.

  Newsletter plný inspirace

  Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...

  Odebírat newsletter

  Partneři konference

  Děkujeme partnerům ročníku 2024

  Generální partner

  ARICOMA

  Hlavní partner

  DFMG

  Zlatý partner

  CSAS

  Stříbrný partner

  UTB

  Bronzový partner

  Continental
  Trexima

  SMART partneři

  MUNIPOLIS
  UPCZ
  Fabis
  UOL účetnictví
  Tymbe
  VOLTEON
  Logio
  QPAG

  Patron Industry stage

  Mediální partneři

  Podporovatelé

  Zlínský kraj
  Město Zlín
  RELOCZECH
  Město Zlín
  Grizly
  TON
  Postabezhranic
  Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

  Patron Business stage

  Organizátor konference

  CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

  Chcete být také součástí jedinečné konference?
  Ozvěte se nám:

  Chci být partnerem konference
  Konference Fenomén - lgoo white

  6. ročník byznysové konference
  Business | Innovation | HR | Industry

  20. 3. 2025 - Zlín, FHS UTB

  KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

  Vlaďka Snášel Lukašíková
  +420 604 750 601

  KONTAKT PRO PARTNERY

  Tomáš Klein
  +420 602 566 225

  ORGANIZÁTOR KONFERENCE

  CE-PA spol. s.r.o.
  vzdělávání a rozvoj firem

  Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

  Cookies a osobní údaje | Obchodní podmínky

  symbiosa.studio
  Loga - platební brána
  Spirála rozvoje a design úspěchu - patička