Reference

Ohlasy od účastníků Fenoménu

Děkujeme za skvělé ohlasy a těšíme se na vás na dalším ročníku konference.

Organizaci konference lze pouze chválit. Organizace a přednášky na vysoké úrovni. Velmi dobře zvolená témata dnešní doby. V neposlední řadě je potřeba vyzdvihnout i příjemné prostředí univerzity Tomáše Bati a samotného města Zlín.

Roman Vinš
Škoda Auto, a.s.

Konference jsem se zúčastnil za účelem inspirovat se inovačními nápady a získat přehled o trendech vývoje I4.0 a digitalizace.
Odjížděl jsem velmi spokojen, děkuji za přínosnou konferenci. 

Jan Brychta
BOSCH DIESEL, s.r.o.

Na konferenci jsem byla poprvé, mile mě překvapila a o to víc lituji, že jsem o ní nevěděla v roce 2018. Nejraději bych se naklonovala, abych měla možnost navštívit všechny stage a přednášky, abych si odnesla co nejvíce z různých odvětví. Organizace byla skvělá, děkuji Vlaďce Lukašíkové a jejímu týmu za tuto akci, byla opravdu skvělá.

Lucie Horáková
AWL-Techniek CZ s.r.o.

Na konferenci se vzájemně doplňují a podporují HR, Business, Digi i Smart stage. Řečníci ukazují konkrétní věci, dávají návody, dělí se o špatné zkušenosti i prošlapané cesty na místo teorií. Úžasné je to, že se dá mezi stagemi přecházet po jednotlivých řečnících. Žádné části nelze nic vytknout. V roce 2020 jsem “vytáhla” s sebou několik kolegů a v 2021 pojedou další, protože je to příležitost jak získat nové zkušenosti, srovnání, nové názory a postřehy a především inspirace zabalená v krásném prostředí s výbornými koláčky, kávou a lidmi, kteří mají co dávat… Veliké díky všem. 

Šárka Trochtová
Austin Detonator s.r.o.

Inspirativní, skvělý program a výborná organizace. Bylo těžké volit mezi jednotlivými vystoupeními, bylo opravdu z čeho vybírat. 

Anna Bajgarová
TON a. s.

Velmi kladně hodnotím přínos akce pro Zlínský kraj. Nejen možnost propojit firmy a lidi v nich, ale hlavně obohacení či srovnání se, čím vynikáme a kde zaostáváme. Skvělé propojení přednášek a vystavovaných firem. Co člověk nasál během programu, mohl vyzkoušet o přestávce. Celkově hodnotím velmi skvěle časovou organizaci. Jen tak dál! Děláte to dobře. 

Lucie Ťavodová
Promens a.s.

Na konferenci jsem jel s cílem dozvědět se aktuální novinky a vnímat diskuse kolem jevů, které označujeme jako Práce 4.0, Průmysl 4.0, Digitalizace 4.0 aj., tedy dílčích Fenoménů 4.0. Cíl získat o něco větší rozhled byl naprosto splněn, konference byla přínosná, k věci a opřená o mnohé skvělé osobnosti mezi řečníky. Byl jsem vděčný i za příspěvky, které dílčím způsobem reflektovaly nutný zodpovědný a udržitelný způsob fungování naší společnosti. 

Richard Koubek
Svaz průmyslu a dopravy ČR

Konference splnila má očekávání jak po stránce odborné tak i networkingové. Jsem ráda, že jsem mohla být spolu s kolegy (Hana Martinkovičová, Tomáš Jandora, Tomáš Rusiňák) její součástí.

Alena Hroncová
Česká spořitelna, a.s.

Jedna z nejlepších a největších konferencí, které jsem měl možnost navštívit. Řada zajímavých řečníků a prezentací, profesionální organizace se skvělými moderátory a v moderním, hezkém prostředí. Akce, která již dávno přerostla svůj regionální formát a může se měřit jen s těmi nejlepšími.

Radek Votruba
AUTOCONT, a.s.

Konference Fenomén 4.0 proběhla v zajímavém prostředí UTB a krásné lokalitě Zlína. Propojení jednotlivých oblastí SMART, DIGI, HR a BUSINESS v prostředí, kde T. Baťa vytvořil světoznámou firmu s využitím moderního managementu dokreslovalo atmosféru a důležitost témat. Konference mě obohatila jak po stránce aktuálních témat tak organizačně a v získaném networkingu napříč obory. Zajištění ze strany pořadatelů bylo velmi kvalitní a již nyní se těším na zajímavá témata pro příští rok. 

Miroslav Czadek
EPPM Services

V době rychlých změn, nástupu nových technologií a spolupráce s mladými lidmi vs. jejich motivací na trhu práce, byla pro mě konference velmi zajímavým a přínosným setkáním s možností inspirovat se a získat informace, jak tyto oblasti řeší jiní a jak se jim daří. 

Petr Matějíček
Kovárna VIVA, a.s.

Zajímavá konference, která mi nastínila cesty možného budoucího rozvoje naší firmy. 

Zdeněk Ratka
TRIMILL, a.s.

Inspirace, ruzne pohledy na svet i priority a reseni. 

Gerhard Knop
Leadership Synergy Community

Konference byla na velmi vysoké úrovni. Kvalitní řečníci a neotřelá témata. Konference Fenoménu 4.0 svým záběrem a svou velikostí rozhodně překračuje hranice regionu. Gratuluji a těším se na další ročník.  

Věra Matoušková

Zajímavá a velice inspirativní akce. 

Tomáš Novák
AUTOCONT a.s.

Měl jsem možnost poznat mnoho zajímavých lidí a diskutovat různá témata. Za mě skvělá příležitost zjistit, jakým směrem se ubírají nové trendy v Industry, HR, business, digitalizace, a jak s nimi kdo pracuje. Děkuji za perfektní atmosféru a profesionální servis.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Jaká může být odpověď po dvouleté odstávce od offline setkání, networkingu, inspiraci? Už jsem se moc těšil a mé očekávání bylo naplněno. Jen mi chyběla možnost replikovat několik svých já a obrazit i ostatní stage. Co už – zvládnu to i ze záznamu 🙂 Jen to nebude interaktivní. Hodně se mi líbila také aplikace, která pro některé stydlivé, mohla být velmi nápomocna při pokládání otázek řečníkům nebo v panelové diskuzi.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Na konferenci se vždy těším s očekáváním zajímavých informaci a vždy se vám podaří má očekávání překonat, vybrat skvěle řečníky, prezentovat novinky na 4 různých platformách. Jako v minulých ročnících skvělá práce realizačního týmu. Díky Vladi za skvělý koncept.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Aktuální témata, výborní řečníci, skvělá organizace. Kompaktní nabitá konference v regionu, praktické prostory, perfektní servis, doplňující program. Příjemný a obohacující zážitek, obzvlášť po uplynulých dvou letech omezení akcí tohoto druhu.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Perfektně, do nejmenších detailů organizovaná konference, skvělí řečníci, úroveň adekvátní jakémukoliv top zahraničnímu kongresu. Jen výjimečně si podobné akce opravdu užívám a cítím se tak obohacena o dojmy, nové znalosti i kontakty, jako tomu bylo tento týden ve Zlíně. Práce všech organizátorů byla na jedničku z hvězdičkou.

Fenomén 2022
Z dotazníku

S celou konferencí jsem byl velmi spokojený. Přinesla mi mnoho nových informací, isnpirací a pohledů na problematiky, které se zde projednávaly.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Děkujeme za pozvání na skvělou akci. Dlouho jsem se nesetkala s tak vysoce profesionální organizací, která fungovala na jedničku hned od začátku, od pozvání na konferenci přes komunikaci s organizátory před akcí, informace na místě až po celý průběh konference. Vše klapalo. Řečníci byli inspirující, moderátoři vedli rozhovory skvěle. Jediný nepřítel byl čas. Spousta přednášejících nabízela zajímavé informace k tématům z praxe, které by určitě bylo možné rozvést více. Oceňuji i aplikaci ke konferenci, skrze niž návštěvníci mohli klást dotazy řečníkům, případně se napřímo spojit s dalším účastníkem a rozjet „akci“ rovnou na místě. Těšíme se na další ročník.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Konference výborná, nabitá dobrými řečníky. Odnesl jsem si spoustu inspirace, a také nové kontakty. Nejvíce mne konference asi posunula v oblasti digitalizace a automatizace. Děkuji, perfektně zorganizovaná akce.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Newsletter plný inspirace

Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...

Odebírat newsletter

Partneři konference

Děkujeme partnerům ročníku 2024

Generální partner

ARICOMA

Hlavní partner

DFMG

Zlatý partner

CSAS

Stříbrný partner

UTB

Bronzový partner

Continental
Trexima

SMART partneři

MUNIPOLIS
UPCZ
Fabis
UOL účetnictví
Tymbe
VOLTEON
Logio
QPAG

Patron Industry stage

Mediální partneři

Podporovatelé

Zlínský kraj
Město Zlín
RELOCZECH
Město Zlín
Grizly
TON
Postabezhranic
Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

Patron Business stage

Organizátor konference

CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

Chcete být také součástí jedinečné konference?
Ozvěte se nám:

Chci být partnerem konference
Konference Fenomén - lgoo white

6. ročník byznysové konference
Business | Innovation | HR | Industry

20. 3. 2025 - Zlín, FHS UTB

KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

Vlaďka Snášel Lukašíková
+420 604 750 601

KONTAKT PRO PARTNERY

Tomáš Klein
+420 602 566 225

ORGANIZÁTOR KONFERENCE

CE-PA spol. s.r.o.
vzdělávání a rozvoj firem

Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

Cookies a osobní údaje | Obchodní podmínky

symbiosa.studio
Loga - platební brána
Spirála rozvoje a design úspěchu - patička