Reference

Ohlasy od účastníků Fenoménu

Děkujeme za skvělé ohlasy a těšíme se na vás na dalším ročníku konference.

Organizaci konference lze pouze chválit. Organizace a přednášky na vysoké úrovni. Velmi dobře zvolená témata dnešní doby. V neposlední řadě je potřeba vyzdvihnout i příjemné prostředí univerzity Tomáše Bati a samotného města Zlín.

Roman Vinš
Škoda Auto, a.s.

Konference jsem se zúčastnil za účelem inspirovat se inovačními nápady a získat přehled o trendech vývoje I4.0 a digitalizace.
Odjížděl jsem velmi spokojen, děkuji za přínosnou konferenci. 

Jan Brychta
BOSCH DIESEL, s.r.o.

Na konferenci jsem byla poprvé, mile mě překvapila a o to víc lituji, že jsem o ní nevěděla v roce 2018. Nejraději bych se naklonovala, abych měla možnost navštívit všechny stage a přednášky, abych si odnesla co nejvíce z různých odvětví. Organizace byla skvělá, děkuji Vlaďce Lukašíkové a jejímu týmu za tuto akci, byla opravdu skvělá.

Lucie Horáková
AWL-Techniek CZ s.r.o.

Na konferenci se vzájemně doplňují a podporují HR, Business, Digi i Smart stage. Řečníci ukazují konkrétní věci, dávají návody, dělí se o špatné zkušenosti i prošlapané cesty na místo teorií. Úžasné je to, že se dá mezi stagemi přecházet po jednotlivých řečnících. Žádné části nelze nic vytknout. V roce 2020 jsem “vytáhla” s sebou několik kolegů a v 2021 pojedou další, protože je to příležitost jak získat nové zkušenosti, srovnání, nové názory a postřehy a především inspirace zabalená v krásném prostředí s výbornými koláčky, kávou a lidmi, kteří mají co dávat… Veliké díky všem. 

Šárka Trochtová
Austin Detonator s.r.o.

Inspirativní, skvělý program a výborná organizace. Bylo těžké volit mezi jednotlivými vystoupeními, bylo opravdu z čeho vybírat. 

Anna Bajgarová
TON a. s.

Velmi kladně hodnotím přínos akce pro Zlínský kraj. Nejen možnost propojit firmy a lidi v nich, ale hlavně obohacení či srovnání se, čím vynikáme a kde zaostáváme. Skvělé propojení přednášek a vystavovaných firem. Co člověk nasál během programu, mohl vyzkoušet o přestávce. Celkově hodnotím velmi skvěle časovou organizaci. Jen tak dál! Děláte to dobře. 

Lucie Ťavodová
Promens a.s.

Na konferenci jsem jel s cílem dozvědět se aktuální novinky a vnímat diskuse kolem jevů, které označujeme jako Práce 4.0, Průmysl 4.0, Digitalizace 4.0 aj., tedy dílčích Fenoménů 4.0. Cíl získat o něco větší rozhled byl naprosto splněn, konference byla přínosná, k věci a opřená o mnohé skvělé osobnosti mezi řečníky. Byl jsem vděčný i za příspěvky, které dílčím způsobem reflektovaly nutný zodpovědný a udržitelný způsob fungování naší společnosti. 

Richard Koubek
Svaz průmyslu a dopravy ČR

Konference splnila má očekávání jak po stránce odborné tak i networkingové. Jsem ráda, že jsem mohla být spolu s kolegy (Hana Martinkovičová, Tomáš Jandora, Tomáš Rusiňák) její součástí.

Alena Hroncová
Česká spořitelna, a.s.

Jedna z nejlepších a největších konferencí, které jsem měl možnost navštívit. Řada zajímavých řečníků a prezentací, profesionální organizace se skvělými moderátory a v moderním, hezkém prostředí. Akce, která již dávno přerostla svůj regionální formát a může se měřit jen s těmi nejlepšími.

Radek Votruba
AUTOCONT, a.s.

Konference Fenomén 4.0 proběhla v zajímavém prostředí UTB a krásné lokalitě Zlína. Propojení jednotlivých oblastí SMART, DIGI, HR a BUSINESS v prostředí, kde T. Baťa vytvořil světoznámou firmu s využitím moderního managementu dokreslovalo atmosféru a důležitost témat. Konference mě obohatila jak po stránce aktuálních témat tak organizačně a v získaném networkingu napříč obory. Zajištění ze strany pořadatelů bylo velmi kvalitní a již nyní se těším na zajímavá témata pro příští rok. 

Miroslav Czadek
EPPM Services

V době rychlých změn, nástupu nových technologií a spolupráce s mladými lidmi vs. jejich motivací na trhu práce, byla pro mě konference velmi zajímavým a přínosným setkáním s možností inspirovat se a získat informace, jak tyto oblasti řeší jiní a jak se jim daří. 

Petr Matějíček
Kovárna VIVA, a.s.

Zajímavá konference, která mi nastínila cesty možného budoucího rozvoje naší firmy. 

Zdeněk Ratka
TRIMILL, a.s.

Inspirace, ruzne pohledy na svet i priority a reseni. 

Gerhard Knop
Leadership Synergy Community

Konference byla na velmi vysoké úrovni. Kvalitní řečníci a neotřelá témata. Konference Fenoménu 4.0 svým záběrem a svou velikostí rozhodně překračuje hranice regionu. Gratuluji a těším se na další ročník.  

Věra Matoušková

Zajímavá a velice inspirativní akce. 

Tomáš Novák
AUTOCONT a.s.

Měl jsem možnost poznat mnoho zajímavých lidí a diskutovat různá témata. Za mě skvělá příležitost zjistit, jakým směrem se ubírají nové trendy v Industry, HR, business, digitalizace, a jak s nimi kdo pracuje. Děkuji za perfektní atmosféru a profesionální servis.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Jaká může být odpověď po dvouleté odstávce od offline setkání, networkingu, inspiraci? Už jsem se moc těšil a mé očekávání bylo naplněno. Jen mi chyběla možnost replikovat několik svých já a obrazit i ostatní stage. Co už – zvládnu to i ze záznamu 🙂 Jen to nebude interaktivní. Hodně se mi líbila také aplikace, která pro některé stydlivé, mohla být velmi nápomocna při pokládání otázek řečníkům nebo v panelové diskuzi.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Na konferenci se vždy těším s očekáváním zajímavých informaci a vždy se vám podaří má očekávání překonat, vybrat skvěle řečníky, prezentovat novinky na 4 různých platformách. Jako v minulých ročnících skvělá práce realizačního týmu. Díky Vladi za skvělý koncept.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Aktuální témata, výborní řečníci, skvělá organizace. Kompaktní nabitá konference v regionu, praktické prostory, perfektní servis, doplňující program. Příjemný a obohacující zážitek, obzvlášť po uplynulých dvou letech omezení akcí tohoto druhu.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Perfektně, do nejmenších detailů organizovaná konference, skvělí řečníci, úroveň adekvátní jakémukoliv top zahraničnímu kongresu. Jen výjimečně si podobné akce opravdu užívám a cítím se tak obohacena o dojmy, nové znalosti i kontakty, jako tomu bylo tento týden ve Zlíně. Práce všech organizátorů byla na jedničku z hvězdičkou.

Fenomén 2022
Z dotazníku

S celou konferencí jsem byl velmi spokojený. Přinesla mi mnoho nových informací, isnpirací a pohledů na problematiky, které se zde projednávaly.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Děkujeme za pozvání na skvělou akci. Dlouho jsem se nesetkala s tak vysoce profesionální organizací, která fungovala na jedničku hned od začátku, od pozvání na konferenci přes komunikaci s organizátory před akcí, informace na místě až po celý průběh konference. Vše klapalo. Řečníci byli inspirující, moderátoři vedli rozhovory skvěle. Jediný nepřítel byl čas. Spousta přednášejících nabízela zajímavé informace k tématům z praxe, které by určitě bylo možné rozvést více. Oceňuji i aplikaci ke konferenci, skrze niž návštěvníci mohli klást dotazy řečníkům, případně se napřímo spojit s dalším účastníkem a rozjet „akci“ rovnou na místě. Těšíme se na další ročník.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Konference výborná, nabitá dobrými řečníky. Odnesl jsem si spoustu inspirace, a také nové kontakty. Nejvíce mne konference asi posunula v oblasti digitalizace a automatizace. Děkuji, perfektně zorganizovaná akce.

Fenomén 2022
Z dotazníku

Vstupenky

Využijte výhodnější cenu vstupenek
pouze do 31. 12. 2023

Výhodné vstupenky

Newsletter
plný inspirace

Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...

Odebírat newsletter

Partneři konference

Přehled partnerů pro rok 2024
postupně aktualizujeme.

Hlavní partner

FLECTO

Mediální partneři

Podporovatelé

Zlínský kraj
Město Zlín

Organizátor konference

CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

Chcete být také součástí jedinečné konference?
Ozvěte se nám:

Chci být partnerem konference
Konference Fenomén - lgoo white

5. ročník byznysové konference, tentokrát o rovnováze mezi lidským potenciálem a technologiemi budoucnosti

14. 3. 2024 - Zlín, FHS UTB

KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

Vlaďka Snášel Lukašíková
+420 604 750 601

KONTAKT PRO PARTNERY

Tomáš Klein
+420 602 566 225

ORGANIZÁTOR KONFERENCE

CE-PA spol. s.r.o.
vzdělávání a rozvoj firem

Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

Cookies a osobní údaje | Obchodní podmínky

symbiosa.studio
Loga - platební brána
Spirála rozvoje a design úspěchu - patička