Svěží identita. Fenomén 2023 roztočí 3D spirála

Symbolizuje růst. Změny ve světě byznysu. Nový začátek i nekonečno. Proč právě spirála? Těžko bychom hledali symbol, který vystihuje Fenomén tak věrně. Do čtvrtého ročníku vstupuje rázně a směle. S novou identitou.

Konference není nuda. Zlínský Fenomén je toho důkazem. Organizátoři společnosti CE-PA mají za sebou již tři úspěšné ročníky. Čtvrtý ročník se bude opět točit kolem byznysu a chytrých řešení. Nově s trendy vizuálem.

„S Fenoménem jsme začínali v době intenzivního rozvoje Průmyslu 4.0 a k němu směřovali i celou řadu našich aktivit. Jenže doba pokročila. Konference se k mé velké radosti úspěšně rozvíjí, proto jsme se rozhodli pro novou doménu, design webu a celé identity,“ vysvětluje jednatelka pořádající společnosti CE-PA Vlaďka Snášel Lukašíková.

Virtuálním domovem Fenoménu je nyní adresa www.konferencefenomen.cz. Aktuální informace týkající se nejnabitější byznys akce ve Zlíně najdou podnikatelé a manažeři právě tam.

Design Fenoménu tvořila dosud CE-PA z velké části tzv. in-house. Pod změnou identity je podepsané kreativní studio Symbiosa. 

„U konference jsme od prvního ročníku, ať už jde o moderování nebo tvorbu některých videí a další spolupráci s týmem CE-PA. Vnímáme její jedinečnost, pestrost a široký záběr napříč mnoha tématy. Fenomén není jen o průmyslu a technologických inovacích, ale také o samotné podstatě byznysu. O vizích, managementu, HR a spolupráci s lidmi. Proto jsme při návrhu identity nešli vyloženě technologickým hi-tech směrem, ale cestou spíše univerzálnějšího loga, které každoročně doplní tematický vizuál dle zaměření daného ročníku. Aktuálně je to 3D spirála a barevnost částečně odkazující na dřívější ročníky akce,“ doplňuje Ondřej Carda ze studia Symbiosa, který je zároveň jedním z moderátorů konference.

Čtvrtý ročník byznys konference Fenomén se koná 23. března 2023 ve Zlíně. Třicítka řečníků se podělí o své zkušenosti se stovkami manažerů na čtyřech stagích (Business, Digi, HR, Industry). Akce je jediná svého druhu v ČR.

Sdílejte článek:

Newsletter plný inspirace

Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...

Odebírat newsletter

Partneři konference

Děkujeme partnerům ročníku 2024

Generální partner

ARICOMA

Hlavní partner

DFMG

Zlatý partner

CSAS

Stříbrný partner

UTB

Bronzový partner

Continental
Trexima

SMART partneři

MUNIPOLIS
UPCZ
Fabis
UOL účetnictví
Tymbe
VOLTEON
Logio
QPAG

Patron Industry stage

Mediální partneři

Podporovatelé

Zlínský kraj
Město Zlín
RELOCZECH
Město Zlín
Grizly
TON
Postabezhranic
Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

Patron Business stage

Organizátor konference

CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

Chcete být také součástí jedinečné konference?
Ozvěte se nám:

Chci být partnerem konference
Konference Fenomén - lgoo white

6. ročník byznysové konference
Business | Innovation | HR | Industry

20. 3. 2025 - Zlín, FHS UTB

KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

Vlaďka Snášel Lukašíková
+420 604 750 601

KONTAKT PRO PARTNERY

Tomáš Klein
+420 602 566 225

ORGANIZÁTOR KONFERENCE

CE-PA spol. s.r.o.
vzdělávání a rozvoj firem

Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

Cookies a osobní údaje | Obchodní podmínky

symbiosa.studio
Loga - platební brána
Spirála rozvoje a design úspěchu - patička