Z Dubaje do Zlína. Logio přiveze kousek Expa i na Fenomén

V pražském Logiu bouchali před Vánocemi šampaňské hned dvakrát. Poprvé, když se řediteli týmu Research & Development Martinu Plajnerovi narodil syn. Podruhé, když se tým dozvěděl, že vyrazí reprezentovat Českou republiku na dubajské EXPO. Zatímco šéf oddělení nakonec do Emirátů kufry balit nebude, jeho dva kolegy čeká 14denní výprava do míst, které lze označit za splněný sen. Krátce poté se přemístí i do Zlína na Fenomén.

Jak se takový sen plní?

 „Stačí dělat věci, které mají smysl,“ říká třiatřicetiletý manažer společnosti, jejíž služby už oslovily takové hráče, jakými jsou Škoda Auto, Plzeňský Prazdroj nebo americký korporát Mondeléz. Chvályhodná je i spolupráce Logia s organizací Zachraň jídlo. Díky ní se nesnědené pokrmy z restaurací a kantýn na konci dne nevyhodí, ale naopak odvezou potřebným.

Už 14 let pomáhá Logio se svým týmem firmám neplýtvat. Slovo udržitelnost pro ně není pouhým pojmem. K nastavení chytré distribuční strategie využívají vlastní software, který dokáže propočítat nekonečné množství cest, jak dopravit zboží k zákazníkovi co možná nejšetrněji, nejrychleji a nejlevněji.

Pod hlavičkou  Ministerstva průmyslu a obchodu a agentury CzechTrade tak nyní s další třicítkou firem z ČR světu představí, jak by mohlo vypadat město budoucnosti. Jaké výhody by mohlo mít pro své obyvatele a jak by k vytvoření přívětivého života mohli přispět právě Češi.

„Jaké by to bylo, přijít do obchodu a vždy najít v regálu přesně ty produkty, pro které jste přišli? Nemuset řešit zácpy a přetíženost dopravy kvůli kamiónům a nákladní přepravě? Už nikdy nebýt zaskočen rozbitým strojem, ale umět tyto poruchy předvídat?“ Odpovědí má být chytrý dodavatelský řetězec. Podle organizátorů českého pavilonu na Expo je jedním z nejinspirativnějších českých nápadů spojené do jedné vize pod názvem City For The Future.

Do Zlína přiveze stánek

Zatímco v Dubaji se představí Logio v českém pavilonu formou videoprojekce, do Zlína se chystá přijet v březnu s vlastním stánkem. Jako jeden ze SMART partnerů konference Fenomén ukáže veřejnosti řešení, na které je tým náležitě hrdý.

„Jedná se o automatizaci procesů v údržbě, což je opomíjená, ale ve výrobním procesu velmi důležitá věc. Poradíme, jak správně řídit portfolio náhradních dílů tak, aby byly kdykoliv dostupné, nedocházelo v průběhu výroby k odstávkám a jakýmkoliv prodlevám,“ vysvětluje Plajner. Obou předchozích ročníků konference se zúčastnil s velkým nadšením.

Logio prošlapává nové cesty a vyvíjí vlastní softwary. Chcete i vy patřit k inovátorům, z nichž si budou moci brát v budoucnu ostatní příklad? Fenomén začíná už za 58 dní. Konference o nejnabitějších smart řešeních, DNA úspěchu a flexibilitě je tu i pro vás. Přijeďte do Zlína za těmi, kteří vás mohou inspirovat. Třeba střelíme i sekt.

Virtuální prohlídka českého pavilonu, v němž se odehraje 14denní rotační výstava

Autor: Marie Urubková

Sdílejte článek:

Vstupenky

Registrujte se včas na konferenci Fenomén! Využijte výhodné firemní balíčky nebo on-line vstup.

Vstupenky a registrace

Nechejte se inspirovat!

Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...
Odebírejte náš newsletter a o všem budete vědět jako první.

Odebírat newsletter

Partneři konference
2023

Generální partner

RSBC

Hlavní partner

DFMG

Platinový partner

Autocont

Zlatý partner

Direct family
Česká spořitelna

Stříbrný partner

FLECTO

Bronzový partner

TREXIMA
Edenred
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Smart partneři

Logio
Softli
Freelo
Okin
Amtech robotics

Podporovatelé

Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje
2. ekonomická transformace
Grafton recruitment
Hofmann personal
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje
ReloCzech
scaut
Pošta bez hranic
Dramox

Hlavní mediální partner

Finmag

Mediální partneři

Organizátor konference

CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

Chcete být také součástí jedinečné konference Fenomén?

Chci být partnerem konference
Konference Fenomén - lgoo white

5. ročník konference
o transformaci tradičního byznysu na byznys digitálního věku

14. 3. 2024 - Zlín, FHS UTB

KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

Vlaďka Snášel Lukašíková
+420 604 750 601

KONTAKT PRO PARTNERY

Tomáš Klein
+420 602 566 225

ORGANIZÁTOR KONFERENCE

CE-PA spol. s.r.o.
vzdělávání a rozvoj firem

Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

Osobní údaje a zásady cookies

symbiosa.studio
Spirála rozvoje a design úspěchu - patička