Z Dubaje do Zlína. Logio přiveze kousek Expa i na Fenomén

V pražském Logiu bouchali před Vánocemi šampaňské hned dvakrát. Poprvé, když se řediteli týmu Research & Development Martinu Plajnerovi narodil syn. Podruhé, když se tým dozvěděl, že vyrazí reprezentovat Českou republiku na dubajské EXPO. Zatímco šéf oddělení nakonec do Emirátů kufry balit nebude, jeho dva kolegy čeká 14denní výprava do míst, které lze označit za splněný sen. Krátce poté se přemístí i do Zlína na Fenomén.

Jak se takový sen plní?

 „Stačí dělat věci, které mají smysl,“ říká třiatřicetiletý manažer společnosti, jejíž služby už oslovily takové hráče, jakými jsou Škoda Auto, Plzeňský Prazdroj nebo americký korporát Mondeléz. Chvályhodná je i spolupráce Logia s organizací Zachraň jídlo. Díky ní se nesnědené pokrmy z restaurací a kantýn na konci dne nevyhodí, ale naopak odvezou potřebným.

Už 14 let pomáhá Logio se svým týmem firmám neplýtvat. Slovo udržitelnost pro ně není pouhým pojmem. K nastavení chytré distribuční strategie využívají vlastní software, který dokáže propočítat nekonečné množství cest, jak dopravit zboží k zákazníkovi co možná nejšetrněji, nejrychleji a nejlevněji.

Pod hlavičkou  Ministerstva průmyslu a obchodu a agentury CzechTrade tak nyní s další třicítkou firem z ČR světu představí, jak by mohlo vypadat město budoucnosti. Jaké výhody by mohlo mít pro své obyvatele a jak by k vytvoření přívětivého života mohli přispět právě Češi.

„Jaké by to bylo, přijít do obchodu a vždy najít v regálu přesně ty produkty, pro které jste přišli? Nemuset řešit zácpy a přetíženost dopravy kvůli kamiónům a nákladní přepravě? Už nikdy nebýt zaskočen rozbitým strojem, ale umět tyto poruchy předvídat?“ Odpovědí má být chytrý dodavatelský řetězec. Podle organizátorů českého pavilonu na Expo je jedním z nejinspirativnějších českých nápadů spojené do jedné vize pod názvem City For The Future.

Do Zlína přiveze stánek

Zatímco v Dubaji se představí Logio v českém pavilonu formou videoprojekce, do Zlína se chystá přijet v březnu s vlastním stánkem. Jako jeden ze SMART partnerů konference Fenomén ukáže veřejnosti řešení, na které je tým náležitě hrdý.

„Jedná se o automatizaci procesů v údržbě, což je opomíjená, ale ve výrobním procesu velmi důležitá věc. Poradíme, jak správně řídit portfolio náhradních dílů tak, aby byly kdykoliv dostupné, nedocházelo v průběhu výroby k odstávkám a jakýmkoliv prodlevám,“ vysvětluje Plajner. Obou předchozích ročníků konference se zúčastnil s velkým nadšením.

Logio prošlapává nové cesty a vyvíjí vlastní softwary. Chcete i vy patřit k inovátorům, z nichž si budou moci brát v budoucnu ostatní příklad? Fenomén začíná už za 58 dní. Konference o nejnabitějších smart řešeních, DNA úspěchu a flexibilitě je tu i pro vás. Přijeďte do Zlína za těmi, kteří vás mohou inspirovat. Třeba střelíme i sekt.

Virtuální prohlídka českého pavilonu, v němž se odehraje 14denní rotační výstava

Autor: Marie Urubková

Sdílejte článek:

Newsletter plný inspirace

Noví řečníci, rozhovory, business&tech inspirace,...

Odebírat newsletter

Partneři konference

Děkujeme partnerům ročníku 2024

Generální partner

ARICOMA

Hlavní partner

DFMG

Zlatý partner

CSAS

Stříbrný partner

UTB

Bronzový partner

Continental
Trexima

SMART partneři

MUNIPOLIS
UPCZ
Fabis
UOL účetnictví
Tymbe
VOLTEON
Logio
QPAG

Patron Industry stage

Mediální partneři

Podporovatelé

Zlínský kraj
Město Zlín
RELOCZECH
Město Zlín
Grizly
TON
Postabezhranic
Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

Patron Business stage

Organizátor konference

CE-PA - Vzdělávání a rozvoj firem

Chcete být také součástí jedinečné konference?
Ozvěte se nám:

Chci být partnerem konference
Konference Fenomén - lgoo white

6. ročník byznysové konference
Business | Innovation | HR | Industry

20. 3. 2025 - Zlín, FHS UTB

KONTAKT PRO ÚČASTNÍKY

Vlaďka Snášel Lukašíková
+420 604 750 601

KONTAKT PRO PARTNERY

Tomáš Klein
+420 602 566 225

ORGANIZÁTOR KONFERENCE

CE-PA spol. s.r.o.
vzdělávání a rozvoj firem

Konference Fenomén © 2023 | CE-PA spol. s.r.o.

Cookies a osobní údaje | Obchodní podmínky

symbiosa.studio
Loga - platební brána
Spirála rozvoje a design úspěchu - patička